تبليغات X
مدل مانتو
دانلود سریال هیولا
تاريخ : 1 شهريور 1396 | 8:05 | نویسنده : مدیر | بازدید : 1033

چگونه ­یک­رابطه سالم­بسازیم؟

­

­

امتیاز مطلب: 80%­4444­لینک مطلب:­

در حالی که هزاران مقاله که من در طول سالها نوشته ام تا به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه ثروتمند شوید. من با تمرکز بر جنبه فلسفی کار با به اشتراک گذاشتن پنج حقایق که می تواند به شما در شناخت ماهیت چالش کمک کند. شما به عنوان وظیفه، جمع آوری­سرمایه­مازاد تنظیم می کنید.

سه بخش: ارتباط برقرار کردن با یکدیگر برای درمان هر یک از دیگر، بهبود سلامت جامعه سلامت ناسالم

روابط سالم­به شما امکان می دهد فردیت خود را بیان کنید (هر دو با و بدون­شریک زندگی­خود)، بهترین در هر دو شما را به ارمغان بیاورید و رشد را تشویق کنید. [1] به ویژه اگر شما در یک­رابطه­جدید هستید، بهتر است پایه و اساس یک­رابطه­مثبت و سالم را از ابتدا تنظیم کنید. با تنظیم تمرکز شما در­رابطه با احترام­و ارتباطات مفید، شما می توانید یک­رابطه سالم­و رضایت بخش لذت ببرید.


مقاله مرتبط:­چگونه بیشتر مهربان باشیم؟

مقاله مرتبط :­مبهوت کردن افراد


­

ارتباط موثر

­

روابط زناشویی سالم

صحبت کن انتظار نداشته باشید که شریک زندگیتان بتواند ذهن شما را بخواند یا «آن را بفهمد». اگر نیاز دارید یا می خواهید چیزی بیان کنید، باید خودتان آن را بسنجید. [2] هنگامی که شما نیازهای خود را نمی دانید منصفانه نیست که شما یا­شریک زندگی­تان باشد. به همین ترتیب، در مواردی که به شما زحمت کشیدن را نکنید. اگر چیزی از شما ناراحت است، به­شریک زندگی­خود بگویید. [3]

اگر نمی دانید که چگونه یک مکالمه را شروع کنید، بگو: «چیزی در ذهن من وجود دارد و من می خواهم آن را در صورتی که گوش دادید.» همچنین می توانید بگویید «چیزی که من را ناراحت می کند و من احساس می کنم که باید در مورد آن صحبت کنیم . "

داشتن روابط زناشویی سالم

بطور مرتب گوش کنید بخشی از یک­رابطه سالم، شناختن زمان صحبت کردن و گوش دادن است. مهارت های گوش دادن خود را بدون وقفه قطع کنید و­شریک زندگی­خود را به افکار و احساسات خود بسپارید. واقعا گوش کنید و سعی نکنید پاسخی بیاورید در حالی که­شریک زندگی­شما صحبت می کند. [4]

با استفاده از بازتاب محتوای و احساسات­شریک زندگی­خود، از مهارت های شنیداری فعال استفاده کنید. بگو: «اجازه بدهید مطمئن شوید که من درک می کنم. من می شنوم که شما می گویید که شما ناراحت شده اید که من به شما نگفتم که چه موقع من خانه خواهم بود و می خواهم قبلا به دلیل آنکه نگرانت بودم گفتم. » [5]

­

مرزهای سالم ایجاد کنید . مرزها به معنای آن نیست که شما احساس تسخیر کنید؛ آنها برای حفظ احترام و درک انتظارات در­رابطه­ایجاد شده اند. [6] اگر چیزی باعث ناراحتی شما می شود، آن را مطرح کنید و در مورد چگونگی تغییر شرایط و نحوه تغییر هر یک از آنها بحث کنید. اگر فردی بخواهد زمان زیادی را با هم بگذراند و دیگران را نداشته باشد، مهم است که یک مرز از چگونگی زمان مناسب و جداگانه تعیین شود.

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید مرزهای جنسیتی (از لحاظ جنسی غیر انحصاری) و مرزهای اجتماعی ایجاد کنید (داشتن یک شب در هفته برای دوستان یا فعالیت ها).

اجازه ندهید که­شریک زندگی­شما را کنترل کند و تصمیم نگیرید که­شریک زندگی­خود را کنترل کنید. مرزهای تعیین شده به معنای احترام به یکدیگر و یافتن مصالحه برای برقراری­رابطه خوب­است.

داشتن روابط زندگی زناشویی سالم

به طور واضح ارتباط برقرار کنید بدون ارتباطات واضح، یک­رابطه­به سرعت می تواند بدترین افراد را بدست آورد. وقتی خواستید یا نیاز دارید، به وضوح آن را به شریک خود بیان کنید. در مورد بوش ضرب و شتم ندهید یا بگویید که چیزی که فکر می کنید­شریک زندگی­خود را زمانی که ناراحت کننده است باعث می شود. سعی کنید از «اظهارات من» برای بیان احساسات خود، مشاهدات و یا به اشتراک گذاری نظرات خود استفاده کنید. اظهارات من به شما اجازه می دهد تا خودتان را به روشنی و مستقیم بیان کنید و مسئولیت افکار و احساسات خود را به عهده بگیرید، در حالی که اجتناب از سرزنش و اتهام به دیگران. [7]

به طور صحیح ارتباط برقرار کنید، بگو، "من فکر می کنم / احساس / می خواهم ... وقتی ... .. زیرا ... "به عنوان مثال،" من احساس ناراحتی میکنم وقتی که درب را باز می کنید چون اتاق سرد و خالی است. "

­

احساسات اکسپرس افکار و احساسات خود را با شریک خود به اشتراک بگذارید و به احساساتی که بروز می کنند، باز شود. نمایش علاقه به احساسات­شریک زندگی­خود و حمایت از آنها در شرایط استرس زا. اتصال احساسی با­شریک زندگی­شما اجازه می دهد تا با تجربه خود همدرد شوید. [8]

اگر احساسی دارید که از­شریک زندگی­خود جدا شده اید، شروع به سوال کردن درباره احساسات کنید (و سرزنش نکنید یا فرض کنید). با کشف احساسات شریک زندگیتان، ممکن است شروع به­احساس شادی­نسبت به آنها کنید.

داشتن روابط اجتماعی سالم

با یکدیگر در تماس باشید برای بحث در مورد­رابطه­به صورت دوره ای وقت بگذارید. گاهی اوقات تغییرات رخ می دهد یا برنامه های مشغول هستند و شما ممکن است از دست دادن زمان برای اتصال و یا صحبت در مورد چیزها. شما ممکن است بخواهید اهداف و انتظارات روابط را مطرح کنید، زیرا گاهی اوقات ممکن است تغییر کند. نادیده گرفتن مسائل دشوار یا امیدوار شدن از بین رفتن آن یکی از راههای ایجاد­رابطه­برای فروپاشی است. [9]



یک نمونه از بررسی در می تواند باشد: "هی، پس از اختلاف نظر ما دیروز بود، من فقط می خواستم اطمینان حاصل شود که احساسات و یا چیزهایی که ما نتوانستیم حل شود" وجود ندارد. "

­

از شرکای خود بپرسید اگر از نظر انتظارات­رابطه­ای در همان صفحه هستید. شما ممکن است درباره حرکت در کنار یکدیگر، رضایت جنسی، ازدواج، کودکان، یا قصد حرکت به بحث بپردازید. در مورد چیزی که میخواهید واضح است و اینکه چگونه­شریک زندگی­شما با آن در ارتباط است.

­


مقاله مرتبط : راه اعتماد به نفس

­


درمان هر یک از دیگران خوب است

­

­

ایجاد پایه ای از احترام روابط می تواند در ابتدا سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد، با این حال مهم است که مطمئن شوید که شما و­شریک زندگی­تان احترام می گذارند. به گونه ای عمل کنید که خواستار احترام از طرف شما باشد. [10] سعی کنید با یکدیگر احترام بگذارید، حتی زمانی که از یکدیگر متاهل هستید.

آرزوها، اندیشه ها و احساسات­شریک زندگی­شما ارزش دارند. با­شریک زندگی­خود ارتباط برقرار کنید، به طوری که آنها احساس می کنند. احترام متقابل بخش مهمی از ایجاد یک­رابطه­سالم است. [11]

با همسرتان درباره ایجاد احترام در­رابطه­خود صحبت کنید. تصمیم بگیرید که آیا "انجام" و "نپرداختن" است، مانند نام تماس یا لمس جنسی.

شما ممکن است بخواهید قوانین مبارزه عادلانه را اجرا کنید. آنها به شرح زیر هستند: [12]

هیچ زبان تحقیر آمیز نیست

بدون سرزنش

بدون فریاد

بدون استفاده از نیروی

بحث درباره طلاق / شکستن نیست

سعی نکنید به­شریک زندگی­خود بگویید که آنها فکر / تجربه / احساس را دارند

اقامت در حال حاضر

صحبت کردن به طور مرتب

استفاده از زمانهای ضروری

­

قدردانی از یکدیگر یک­رابطه سالم­باید یکی باشد که در آن شما و شریک زندگیتان از شما قدردانی می کنند. اغلب روابط از بسیاری از چیزهای کوچک ساخته شده است که یکی دیگر از آنها را اضافه می کند. پیدا کردن چیزهایی کهشریک زندگی­خود را برای شما انجام می دهند و می گویند "از شما سپاسگزارم". به جای تمرکز بر اشتباهات­شریک زندگی­شما، تمرکز بر شیوه های شریک زندگیتان است. [13] هنگامی که چیزی را متوجه می شوید، صحبت کنید و قدردانی خود را نشان دهید.

از­شریک زندگی­خود بپرسید که چگونه آنها دوست دارند احساس کنند قدردانی می کنند. یک یادداشت یا یک کارت بنویسید یا تلاش کنید که "اغلب شما" را بگوید.

شریک زندگی­خود را بدانید که چگونه دوست دارید قدردانی کنید. بگو: "این به معنی بسیار برای من است وقتی که شما متوجه چیزهایی که من برای شما انجام می دهم."

روابط زندگی و زناشویی موفق

صرف زمان با کیفیت با هم انتقال آسان از زمان چهره به چهره به ارتباطات دیجیتال آسان است. با این حال، گاهی اوقات معانی می توانند در ترجمه یا ارتباط غیر کلامی از دست رفته بی تفاوت باشند. صرف وقت کافی با هم می تواند به تقویت روابط شما کمک کند و پیوند شما و­شریک زندگی­خود را با هم افزایش دهید. [14]

فعالیت هایی را که می توانید مرتبا انجام دهید، پیدا کنید. این می تواند به همان اندازه ساده است که هر یک از فنجان قهوه هر روز صبح و یا خواندن با هم در شب.

تلاش برای انجام کاری جدید با هم می تواند یک راه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای صرف وقت با هم باشد. شما لازم نیست که برای انجام هر کاری دیوانه - حتی از رفتن به شام ​​در یک رستوران جدید و یا تلاش غذاهای جدید می تواند یک تجربه سرگرم کننده است.

­

فضای هر یک دیگر را بدهد هیچکس نمیتواند همه چیز و هر نقش دیگری را برای فرد دیگری به انجام برساند. اجازه دهید­شریک زندگی­خود را با دوستان و خانواده خود داشته باشید و در سرگرمی شرکت کنید. برای هر فرد مهم است که دوستان و فعالیت های خود را داشته باشند که از خودشان لذت می برند. در حالی که شما ممکن است بخواهید به صرف هر لحظه با هم در آغاز رابطه، به یکدیگر احترام بگذارند به اندازه کافی به صرف زمان از هم جدا کنید و بدانید که زمان صرف شده از هم جدا کند هر چیزی منفی برای­رابطه­نیست. حمایت از­شریک زندگی­خود را در حفظ دوستی. [15]

اجتناب از دادن دوستان خود و یا فشار دادن­شریک زندگی­خود را به دادن دوستان. مهم است که دوستان و حمایت عاطفی آنها را فراهم کنند. به همین ترتیب، اجازه دهید­شریک زندگی­خود را به دیکته کند که آیا شما می توانید خانواده خود را ببینید.

روابط زناشویی سالم

انتظار تغییرات بدانید که­رابطه­شما به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد. رشد را برای خودتان، شریک زندگی، و برای خودتان بگذارید. درک کنید که تغییرات در­رابطه­شما فرصت رشد جدید است. تغییر اجتناب ناپذیر است، بنابراین تغییرات خوش آمدید و پذیرفتن این که ارتباط سازگار خواهد بود. [16]

وقتی تغییرات اتفاق می افتد، یک نفس عمیق بکشید و با آنها کنار بگذارید.

­


­

مقاله مرتبط : قانون جذب عشق

­


بهبود روابط ناسالم

­

­

درمانگر را ببینید اگر شما در الگوهای ناسالم قرار می گیرید و می خواهید آنها را بهبود ببخشید، از همکاران خود بخواهید که یک درمانگر را با هم ببینند. یک درمانگر می تواند به شما در شکستن الگوهای ناسالم که ممکن است به شما آسیب برساند، مانند فریاد، سرزنش، انزوای، پیش بینی ها و ارتباط موثر کمک کند. همچنین می تواند با اجتناب عاطفی، تغییر رفتار و تغییر دیدگاه های شما از­رابطه­شما کمک کند. [17] دیدن یک درمانگر به این معنا نیست کهرابطه­شما محکوم شده است - به این معنی است که شما مایل به همکاری برای بهبود آن هستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، بررسی کنید که چگونه به مشاوره زوجین مراجعه کنید .

روابط زناشویی سالم

اجازه دهید از وابستگی بیرون بیاییم. رفتار ناکارآمد در یک­رابطه­وابسته ممکن است مانند فردی باشد که از بی مسئولیتی، عدم بلوغ، اعتیاد و یا سلامت بدنی دیگر حمایت می کند یا آن را قادر می سازد. اگر شما قادر به انجام آن هستید، ممکن است احساس گناه کنید اگر به شما کمک نکنید، حتی اگر بدانید که­شریک زندگی­خود را در بلند مدت آسیب می زند. [18] وابستگی جنسی اغلب در دوران کودکی ریشه دارد و ممکن است احساسات سرکوبگر را شامل می شود (زمانی که نیاز به صحبت نداشته باشید، آرام باشید تا از مبارزه اجتناب کنید) و ناتوانی در گفتن "نه".

شما و همسرتان ممکن است از دیگران جدا شوند و دوستان بیرون از­رابطه­خود نداشته باشند.

در مورد وابستگی به خودتان تمرین کنید و زمانی را برای شناسایی رفتارهای شکست خورده خود (یا­شریک زندگیخود) صرف کنید. [19] ممکن است بخواهید با یک درمانگر فرد یا زن کار کنید.

بررسی کنید چگونه می توانید بگویید که آیا شما مستقل هستید تا بیشتر بدانید.

­

احترام به حریم خصوصی­شریک زندگی­خود را. داشتن­رابطه­ای به این معنا نیست که شما باید هر لحظه را با هم صرف کنید یا همه چیز را به اشتراک بگذارید. [20] احترام به نیاز­شریک زندگی­خود را برای حفظ حریم خصوصی و فضا. اگر حسادت می آید، به یاد داشته باشید که حسادت چیزی است که شما احساس می کنید که ممکن است مستقیما به اقدامات­شریک زندگی­شما مرتبط نباشد.

کلمه عبور شریک شما را به حساب های رسانه های اجتماعی یا ایمیل نپردازید. احترام به حریم خصوصی­شریک زندگیخود و مایل به اعتماد به­شریک زندگی­خود را.

برای شما یا همسرتان سالم نیست که به طور مداوم رفتارهای یکدیگر را کنترل کنید. این می تواند در حسادت یا کنترل ریشه داشته باشد که اجزای سالم نیستند تا روابط را به وجود آورند.

­

توجه داشته باشید علائم هشدار دهنده سوء استفاده. روابط باید بر احترام و برابری ساخته شود، نه قدرت و کنترل. در حالی که ممکن است در ابتدا فکر نکنید برخی از رفتارها، رفتارهای بی احترامی یک لحظه در­رابطه­برقرار می کنند. اگر شریک شما مالکیت، توهین، فریاد، تحقیر یا بی احترامی به هر دلیلی باشد، توجه داشته باشید. برای سوء استفاده، هیچ استثنایی وجود ندارد سوءاستفاده یک انتخاب است که یک فرد انجام می دهد و شما مجبور نیستید قربانی شوید. [21]

برای کسب اطلاعات بیشتر، بررسی نحوه شناخت­رابطه­احتمالا سوءاستفاده را بررسی کنید

­

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ احمدرضا کرامت





امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:23 | نویسنده : مدیر | بازدید : 2583

ده راز­موفقیت­افراد ثروتمند

یک خصلت مشترک میلیاردرهای خودساخته این است که آنها برای بیان دیدگاه‌ها و عقایدشان راحت هستند و خجالت نمی‌کشند. به‌همین دلیل می‌توانید از ذهن فعال و دیدگاه‌های خلاقانه آنها استفاده کنید و حتی از آنها کمک بگیرید تا­ثروتمند­شوید،‌ یا اینکه قدرت رهبری‌تان را افزایش دهید یا در کار موفق‌تر شوید.خب، طبیعی است که این میلیاردرها به شما نمی‌گویند که با صرفه‌جویی در مصرف بنزین می‌‌توانید ماهی 10 دلار صرفه‌جویی کنید، یا با خاموش‌کردن چراغ‌های اضافی می‌توانید کمی پس‌انداز کنید، طبیعی است که توصیه‌های آنها درباره مسائل، کلی باشد. مثلا اینکه چگونه در کارتان موفق‌تر باشید، چگونه در حرفه‌تان جهش کنید و مسائلی از این قبیل...
مطالعه نظرات این افراد می‌تواند دیدگاه جالبی به شما بدهد و در زندگی شما تغییراتی ایجاد­ کند

­

واقعا چه تفاوت‌هایی بین مردم عادی و ثروتمندان وجود دارد؟

­

1.مردم عادی فکر می‌کنند برای کسب ثروت حتما باید تحصیلات رسمی داشته باشند، مردم­ثروتمند­به یاد گرفتن دانش خاص باور دارند

تعداد زیادی از مشهورترین افراد جهان تحصیلات کمی دارند و ثروت‌شان را مدیون همین دانش خاص‌شان هستند.

در همین حال افراد عادی فکر می‌کنند مدرک فوق‌لیسانس و دکتری، راه رسیدن به ثروت است، چون آنها در یک خط فکری اسیر شده‌اند که آنها را از سطحِ آگاهی بالا دور می‌کند. افراد­ثروتمند­به «وسیله‌ها» علاقه‌ای ندارند، تنها «هدف» برای‌شان مهم است.

2مردم عادی نسبت به پول دیدگاهی احساسی دارند، مردم­ثروتمند­درباره‌ی پول منطقی فکر می‌کنند

یک فرد باهوش، تحصیل‌کرده و موفق می‌تواند در یک لحظه به یک فرد ترسو تبدیل شود که فقر تمام ذهنش را کنترل می‌کند و بزرگ‌ترین آرزوی اقتصادی‌اش این است که در دوران بازنشستگی از نظر مالی تأمین باشد.

ثروتمندان مشهور با دیدگاه منطقی‌ای که درباره‌ی پول دارند، می‌دانند که پول دقیقا چیست. آنها می‌دانند که پول یک ابزار حساس است که فرصت‌ها و انتخاب‌های زیادی را در اختیار انسان قرار می‌دهد

3. مردم عادی فکر می‌کنند «پول» علت همه‌ی شرارت‌های دنیاست، افراد­ثروتمند­فکر می‌کنند «فقر» ریشه‌ی همه‌ی شرارت‌هاست

مردم عادی را شست‌وشوی مغزی داده‌اند. آنها فکر می‌کنند افراد ثروتمند، یا خوش‌شانس هستند یا متقلب. به همین دلیل­ثروتمند­شدن در کشورهای کم‌درآمد، خجالت‌زدگی به‌دنبال دارد. ثروتمندان جهان می‌دانند که پول ضامن­خوشبختی­نیست، اما زندگی را آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند.

4مردم عادی به فکر «قرعه‌کشی و شانس» هستند، مردم­ثروتمند­به «عمل و اقدام» فکر می‌کنند

هنگامی که مردم عادی دست روی دست می‌گذارند تا در فلان قرعه‌کشی برنده شوند و دعا می‌کنند که ­موفقیت ­به سراغ‌شان بیاید، ثروتمندان مشغول حل مشکلات‌شان هستند.

مردم عادی فقط منتظر لطف خدا، دولت، رئیس یا همسرشان هستند و خودشان هیچ کاری انجام نمی‌دهند. آنها علاوه بر اینکه زمان‌شان را از دست می‌دهند، این طرز فکر و شیوه‌ی زندگی را هم در جامعه گسترش می‌دهند.

5مردم عادی در فکر روزهای خوبِ «گذشته» هستند، ثروتمندان رؤیای «آینده» را دارند

میلیونرهای خودساخته،­ثروتمند­شده‌اند چون تلاش می‌کنند خودشان را به چالش بکشند و آرزوها، هدف‌ها و ایده‌هایشان را در یک آینده‌ی نامعلوم به تصویر بکشند.

مردمی که فکر می‌کنند بهترین روزهای زندگی‌شان گذشته است، به‌ندرت­ثروتمند­می‌شوند و معمولا هم دچار ناراحتی و­افسردگی­هستند

6مردم عادی فکر می‌کنند که باید بین «خانواده‌» و «ثروت» یکی را انتخاب کنند، ثروتمندان می‌دانند که می‌توانند هردو را با هم داشته باشند

این طرز فکر که کسب ثروت به بهای وقت نگذاشتن برای خانواده است، بهانه‌ای بیش نیست.

مردم عادی شست‌وشوی مغزی داده شده‌اند و باور دارند که این یک معادله است. ثروتمندان می‌دانند که اگر با دیدگاهی سرشار از عشق و وفور نعمت با چالش‌ها برخورد کنند، می‌توانند هرچه می‌خواهند، داشته باشند.

7مردم عادی هیچ‌وقت ارتباطی بین سلامتی و پول برقرار نمی‌کنن، مردم­ ثروتمند­­می‌دانند پول می‌تواند جان‌تان را نجات بدهد

درحالی‌که بسیاری از مردم عادی بر سر برنامه‌ی سلامتی ثروتمندان جروبحث می‌کنند، مردمِ خیلی ثروتمند، در مؤسسه‌ی بسیار ممتاز «مراقبت از سلامت» ثبت نام می‌کنند. آنها یک مبلغ عضویت سالیانه‌ی قابل‌توجه پرداخت می‌کنند که برای‌شان دسترسیِ 24 ساعته به یک پزشک خصوصی را فراهم می‌کند. این مؤسسه تعداد خیلی کمی عضو دارد.

بعضی از ثروتمندان این طرح را اجرا کرده‌اند و حتی پزشک‌ها را ملزم کرده‌اند که در همسایگی آنها زندگی کنند.

8مردم عادی پول‌شان را در جای امن نگه می‌دارند، مردم­ثروتمند­می‌دانند چه زمانی باید ریسک کنند

«نفوذ» شعار ثروتمندان است. هر­سرمایه‌گذاری‌ای ممکن است گاهی شکست بخورد، اما ثروتمندان می‌دانند که مهم نیست چه اتفاقی بیفتد، آنها همیشه می‌توانند پول بیشتری به‌دست بیاورند.

9مردم عادی روی «پس‌انداز»­تمرکز­می‌کنند، افراد ثروتمند­­روی «کسب ثروت» تمرکز می‌کنند

سیبولد فکر می‌کند که افراد­ثروتمند­به جای اینکه پول‌هایشان را پس‌انداز کنند، روی چیزهایی که قرار است با ریسک کردن به‌دست بیاورند، تمرکز می‌کنند.

مردم عادی آن‌قدر روی کوپن‌ها و صرفه‌جویی تمرکز می‌کنند که فرصت‌های مهم را از دست می‌دهند. حتی در اوج بحران‌های اقتصادی هم هیچ‌گاه ثروتمندان مثل بقیه‌ی مردم به پولِ کم فکر نمی‌کنند. آنها استادِ تمرکز کردن روی پولِ زیاد هستند

10.­مردم عادی فکر می‌کنند برای پول درآوردن به پول احتیاج دارند، مردم­ثروتمند­از پول دیگران استفاده می‌کنند

تفکر غالب ممکن است به مردم بگوید که برای به‌دست آوردن پول، باید پول داشته باشید، اما سیبولد می‌گوید که مردم­ثروتمند­از اینکه از پول دیگران برای سرمایه‌گذاری استفاده کنند، نمی‌ترسند.

مردم­ثروتمند­می‌دانند اینکه آدم آن‌قدر پول نداشته باشد که برای چیزی بپردازد مسئله‌ای نیست، سؤال اصلی این است که آیا آن چیز، ارزش خریدن، سرمایه‌گذاری کردن یا دنبال کردن را دارد؟

­





امتیاز : 1


طبقه بندی: ،
,